Життя

В Україні почали тестувати можливість зняття готівки на касах заправок

ПриватБанк
Життя/В Україні почали тестувати можливість зняття готівки на касах заправок
Зберегти
Вигляд
Державний ПриватБанк розпочав тестувати функцію зняття готівки на касі мережі автозаправок, за умови купівлі товарів платіжною карткою.

Про це повідомляють у ПриватБанку.

Наразі таку функцію тестують у мережі автозаправок WOG. Зокрема, при розрахунку банківською карткою у цій мережі, клієнти зможуть додатково зняти до 500 гривень готівкою без використання банкомату.

«Для того щоб скористатися новим функціоналом, покупцеві необхідно лише оплатити товар банківською карткою та повідомити касиру про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію становить 500 грн, незалежно від вартості покупки», — повідомляють у ПриватБанку.

Там додають, що для отримання готівки на касі заправки, клієнтові потрібно буде ввести PIN-код.

«Покупка з видачею готівки — це сервіс, яким охоче користуються жителі більшості європейських країн, а тепер і українці», — повідомив керівник напряму по роботі з торговими підприємствами ПриватБанку Євген Васильцов.

Зазначається, що наразі така послуга доступна для власників майже всіх банківських карт ПриватБанку. Однак, наразі через касу заправки не можна буде зняти кредитних коштів.

Напередодні у ПриватБанку повідомляли, що розробляють технологію ідентифікації клієнтів за допомогою відбитку пальця, а також розпізнавання голосу та обличчя.

Також він додав, що протягом 2019 року банк планує запустити оновлений додаток Приват24. Зазначимо, що оновленим додатком зможуть користуватися клієнти інших банків, зокрема проводити через нього операції з переказу коштів, поповнення мобільного телефону, а також оплату комунальних послуг.

Пов`язані новини