Голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл повідомив, що наразі у банку працюють над технологіями ідентифікації клієнтів за допомогою відбитків пальця, а також розпізнавання обличчя.

«Один з прикладів, куди ми хочемо йти у майбутньому — це біометрія. Ми зараз розробляємо технологію, за допомогою якої ви зможете користуватися банківськими послугами лише за допомогою розпізнавання обличчя, відбитку пальця або розпізнавання голосу», — повідомив Крумханзл під час прес-конференції у Дніпрі, 22 січня.

Також він додав, що протягом 2019 року банк планує запустити оновлений додаток Приват24. Зазначимо, що оновленим додатком зможуть користуватися клієнти інших банків, зокрема проводити через нього операції з переказу коштів, поповнення мобільного телефону, а також оплату комунальних послуг.

Раніше у ПриватБанку запустили пілотний проект, який використовує біометричні дані клієнтів. Зокрема, там дозволили клієнтам розраховуватись за покупки за допомогою відбитка пальця.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк запустив нову функцію, що дозволить користувачам змінювати пін-код до картки онлайн у разі підозри шахрайства.

Державний ПриватБанк підписав договір про партнерство з найбільшою у світі платіжною системою UnionPay International, та планує найближчим часом розпочати випуск платіжних карток.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile