Міністерство охорони здоров'я спільно з Всесвітньою організацією охорони здоров'я презентували дитячу книжку про боротьбу з коронавірусом SARS-CoV-2 «Мій герой — це ти».

Як повідомляє пресслужба міністерства, йдеться про казку, яку створили понад 1 700 дітей, батьків, опікунів, психологів та педагогів зі 104 країн світу. Вони поділилися своїми історіями та досвідом боротьби з пандемією.

«Головні герої твору допомагають дитині зрозуміти емоції та почуття, які можуть виникати через пандемію COVID-19. Цю казку дитині чи невеликій групі дітей мають прочитати батьки, опікуни, психологи або педагоги», — інформує МОЗ.

Там зазначають, що дітям не рекомендують читати книжку самостійно без підтримки дорослих. Наприкінці квітня її мають надрукувати й передати дитячим онкологічним лікарням і дитячим будинкам в Україні. Зараз випустили її електронну версію.

Книжку створили Референтна група Міжвідомчого постійного комітету з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій за участі ВООЗ, UNICEF Ukraine, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, International Federation of Red Cross and Red Crescent Societies. Бюро World Health Organization Ukraine підготувало українську редакцію книжки для дітей усього світу, які зазнали впливу пандемії COVID-19.

Станом на ранок 11 квітня в Україні зафіксували 2511 випадків інфікування коронавірусом. З них 79 пацієнтів одужали та 73 — померли.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: