В Україні планують створити міжнародний арбітражний суд, де будуть розглядати інвестиційні вимоги інвесторів, які вклали в економіку країни до 10 мільйонів доларів.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Ми створимо спеціальний міжнародний арбітраж — він стане в нагоді для вирішення менших інвестиційних вимог (близько $10 млн і нижче), які в іншому випадку були б надмірно дорогими для того, щоб бути переданими до арбітражу», — повідомив Гончарук.

Він додав, що крім цього, уряд запровадить низку інших інвестиційних гарантій — «інвестиційні няні», тобто персональні менеджери для інвесторів, які видадуть в Україну понад 100 мільйонів доларів. Крім цього інвесторам, які вкладуть у приватизацію понад 10 мільйонів доларів нададуть податкові канікули з податку на прибуток на 5 років.

22-23 січня 2020 року українські урядовці перебували на Всесвітньому економічному форумі у Давосі. Під час нього Мінінфраструктури підписало меморандум про співпрацю з Deutsche Bahn. В уряді повідомили, що передадуть Укрзалізницю в управління наміць кому залізничному оператору на 10 років.

Також урядовці провели переговори з очільницею МВФ Кристаліною Георгієвою.

Поділитись: