В Україні вперше випустять платіжну картку, на якій не буде міститися банківських реквізитів — номера картки, терміну її дії та CVV-коду.

Випускати картку планує «Альфа-банк», передає прес-служба установи.

Почати випуск карток без реквізитів планують з 15 жовтня. Таке рішення у банку пояснюють захистом від шахраїв.

«Вся конфіденційна інформація (номер картки, термін дії та CVV-код) більше не буде надрукована на картці, замість неї банк зазначить тільки ім'я власника картки. Персональні дані «переїдуть» у мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine і будуть доступні власнику в його смартфоні», — повідомляють в «Альфа-банку».

В установі обіцяють випускати нові картки без додаткової плати та стягнень. Їх видаватимуть клієнтам банку в межах продуктів Travel і Platinum Black.

За даними Національного банку України, «Альфа-банк» належить кільком росіянам. Зокрема, акції банку належить одному з найбагатших російських олігархів Михайлу Фрідману, який має ізраїльське громадянство. На початку 2000-х Фрідман брав активну участь у суспільному житті Росії, зокрема очолював суспільну палату РФ як представник сімей військовослужбовців. Також олігарх має тісні зв’язки з чинною президентською адміністрацією Росії.

12 вересня державний ПриватБанк анонсував запуск функції, яка дозволить здійснювати оплату за допомогою обличчя, а також функцію, що допоможе розраховуватися в інтернеті без введення реквізитів картки.

Поділитись: