Українська діджитал креативна агенція [isdgroup]
Фото:

[isdgroup]

29 травня на церемонії нагородження Ukrainian Creative Awards — куди входять головні рекламні конкурси: Ukrainian Design The Very Best Of, ADC*UA, WOW DONE AWARDS і КМФР — найбільшу кількість нагород отримала агенція [isdgroup], ставши «найкреативнішою» в Україні. 

Про це агенція розповіла hromadske після перемоги.

«Дуже символічно, що цього року саме діджитал агенція отримала звання найкреативнішої в Україні. Цифровий простір — це основне поле для інновацій, а тому і для креативу, і для технологій», — коментує перемогу засновник і креативний директор [isdgroup] Віктор Шкурба. 

[isdgroup] — українська діджитал креативна агенція, що з 2004 року створює інноваційні проєкти на перетині креативу і технологій. Їхні роботи неодноразово отримували відзнаки міжнародних фестивалів креативності, в тому числі Каннських Левів і Webby.

Серед клієнтів агенції є як некомерційні міжнародні організації (EBRD, NDI, UNICEF), так і відомі українські та міжнародні компанії (Beiersdorf, New Products, IDS Borjomi), а також культурні та інформаційні агентства (hromadske, Шевченківська Премія). Офіси [isdgroup] розташовані у Києві, Гамбурзі та Лондоні.

Цього року відзначити такі роботи агенції:

  • «Різні.Рівні» — всеукраїнський рух підтримки рівних прав для ЛГБТ+ спільноти. Кампанію запустили у травні з виходом музичного Маніфесту толерантності у виконанні 15 українських музикантів;
  • Музей креативності «ВГОЛОВІУВІТІ», що одночасно виконує функцію CV всієї агенції та, взагалі, найбільшого CV у світі, журі відзначили 5 золотими 2 срібними й 2 бронзовими нагородами;
  • Штучний інтелект REVO kAIf — перший AI, який генерує ідеї для вечірок. Вперше нейромережа «заговорила» українською мовою, спираючись на унікальний набір даних — авторські ідеї користувачів;
  • «Музей Прийняття» — онлайн-платформа, яка дозволяє пройти шлях прийняття і прожити життя родичів ЛГБТ+ людей.

Серед інших номінації перемоги отримали:

  • «Найкраще агентство фестивалю» — Postmen DA​ | Ukraine;
  • «Найкращі творчі виробничі агенції в Україні» — Best Friends Film, Strumer Production​.

Статус найкреативнішої агенції присуджується з 2006 року за результатами рейтингу, которий розробляє Всеукраїнська Рекламна Коаліція. У різний час найкреативнішою агенцією року ставали Banda, BBDO Ukraine та Saatchi&Saatchi Ukraine. Цього року роботи оцінювали 130 членів журі, з яких більш ніж половина — міжнародні експерти.

Нагадаємо, 20 травня українська креативна агенція [isdgroup] отримала престижну премію Webby Awards 2020 (так званий «Оскар інтернету») у категорії Advertising, Media & PR: Machine Learning & Bots за проєкт AI Versus, розроблений спільно з рекламною агенцією «Восход».

Поділитись: