З 10 квітня в Україні розпочне роботу інформаційна платформа «Допомога поруч» для допомоги соціально незахищеним верствам населення.

Таке рішення ухвалили на засіданні уряду 8 квітня, повідомляє Міністерство соціальної політики.

«До реалізації нової соціальної ініціативи будуть залучені представники місцевих органів влади, органи соціального захисту, волонтерські, благодійні та інші громадські організації, соціально відповідальний бізнес», — зазначила очільниця відомства Марина Лазебна.

Вона пояснює, що завдяки соціальному онлайн-проєкту оперативно визначатимуть потреби, надаватимуть необхідну мобільну допомогу та соціальні послуги самотнім громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, сім’ям з дітьми та іншим соціально вразливим верствам населення.

Громадяни зможуть звертатися на «гарячі» телефонні лінії, які діятимуть при місцевих органах влади, та залишати інформацію про потребу в продуктах, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставлення цих товарів.

За останніми даними МОЗ, в Україні зафіксували 1668 випадки інфікування коронавірусом. З них 35 людей одужали та 52 померли. Зараз у закладах охорони здоров'я перебуває 757 людей, з них 33 у критичному стані.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: