Життя

В Україні запустили калькулятор для розрахунку вартості підключення до електромережі

Оксана Кривенко
Життя/В Україні запустили калькулятор для розрахунку вартості підключення до електромережі
Зберегти
Вигляд
У Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) розробили калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати вартість нестандартного підключення до енергомереж.

«Він дає можливість замовникам (користувачам систем розподілу) в оперативному порядку отримати відповіді на такі питання: скільки орієнтовно буде коштувати послуга з нестандартного приєднання; яка орієнтовна вартість приєднання за потужність та лінійну частину приєднання; в які терміни відбудеться приєднання; яка відповідальність оператора системи розподілу за невчасне надання послуги», — повідомила голова НКРЕКП Оксана Кривенко.

Калькулятор можна знайти на офіційному сайті НКРЕКП за посиланням.

Зазначається, що при розрахунку вартості підключення враховуються такі чинники, як місце розташування абонента, ступінь напруги, тип лінії електропередач, розташування точки приєднання до мережі та інші.

При цьому, калькулятор розраховуватиме повну вартість підключення до електроенергії, включно з вартістю виконаних робіт.

Нагадаємо, що НКРЕКП запровадив можливість споживачам отримати до 200 гривень компенсації від постачальника електроенергії за неякісно надані послуги.

Раніше повідомлялось, що починаючи з травня 2019 року українці зможуть отримати компенсацію за неякісно надані комунальні послуги.

Пов`язані новини