В Україну не пустили двох росіян, які працюють у сфері масової інформації. Вони мали прочитати лекції про комунікації в Києві.

Як повідомили в Державній прикордонній службі, росіян не пустили 22 лютого.

Прикордонники зупинили російського письменника та журналіста з Санкт-Петербурга 1986 року народження. За їхньою інформацією, він мав провести лекції про копірайтинг та пошук натхнення.

«Факт, що цей пасажир «шукав натхнення» в окупованому Криму, куди їздив незаконно, не дав йому змоги підзаробити на лекціях у Києві», — заявили у Держприкордонній службі. 

Як передає пресслужба, на запрошення тієї ж організації в Київ прилетіла москвичка 1983 року. Зазначається, що росіянка забезпечує комунікацію групи компаній, які ведуть діяльність на анексованому Криму.

«На своєму профілі росіянка викладає фото із заходів, організованих російськими силовиками, із забороненою в Україні атрибутикою та зі зброєю. Цій мандрівниці теж не вийшло потрапити на лекції в Київ», — йдеться у повідомленні.

Обидвом росіянам заборонили в'їзд в Україну на 3 роки. Зранку 23 лютого вони зворотним рейсом полетіли у Мінськ.

Нагадаємо, декілька днів тому у Державній прикордонній службі заявили, що не впустили в Україну трьох російських пропагандистів, які збиралися у Києві прочитати лекції. Засновник «Вільної школи журналістики» Дмитро Раімов написав у Facebook, що «до нього в Україну не впустили кілька лекторів». Він зазначив, що йдеться про Сидоренка (ймовірно, Дмитра Сидоренка — ред.) та Фрольченкова (ймовірно, Андрія Фрольченкова — ред.).

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile