Державна Укрзалізниця повідомила, що припинила співпрацювати з компанією «Корпорація КРТ», яка належить депутатам Верховної ради попереднього скликання Ярославу та Богдану Дубаневичам.

Про це повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцова, передає прес-служба компанії.

Зазначається, що УЗ більше не купуватиме у компанії Дубневичів рейкові скріплення через їхню низьку якість.

«За даними Укрзалізниці, скріплення виробництва «КРТ», що входить в орбіту братів Дубневичів, мають низку недоліків в частині пружних клем та прокладок, через які фактичний ресурс їхньої працездатності становить 50% від задекларованого виробником», — повідомляють в Укрзалізниці.

У компанії зазначають, що чинні стандарти скріплень в Україні зроблені під одну компанію і тому там планують ініціювати їхню зміну. Надалі УЗ планує закуповувати обладнання та комплектуючі для залізниці у інших компаній, в тому числі іноземних. На ці цілі Укрзалізниця використовуватиме кредит, залучений у ЄБРР.

Повідомлення про припинення співпраці з компанією Дубневичів прес-служба Укрзалізниці ілюструвала малюнком про «пригоди Залізомена», вигаданого персонажа, зовнішньо схожого на голову компанії Євгена Кравцова.

Раніше Укрзалізниця передала до СБУ справу про зловживання братів Дубневичів на понад 60 мільйонів гривень.

У січні 2018-го детективи НАБУ заявили, що викрили схему розкрадання газу на 1,4 млрд грн у справі Дубневичів: затримали чотирьох осіб.

читайте також

Поділитись: