Поліцейські разом з працівниками різних служб з'ясовують причини та обставини конфлікту, який виник в Умані між місцевими жителями та хасидами.

В пресслужбі Нацполіції повідомили, що відповідне доручення дав глава відомства Ігор Клименко. Після цього в Умань виїхали спеціалісти та керівництво обласної поліції.

Водночас правоохоронці зазначили, що в лікарні не підтвердили інформацію, яку раніше поширювали у ЗМІ, про те, що внаслідок бійки хасидів з місцевими мешканцями в Умані четверо євреїв госпіталізували.

«Також із заявами про вчинення правопорушень у зв’язку з конфліктом між місцевими жителями та хасидами ніхто не звертався», — йдеться в повідомлені.

Зазначимо, у суботу 11 січня хасидське видання Yeshiva World News повідомило, що в Умані близько 30 людей з ножами та палицями напали на євреїв, які перебували біля могили рабина Нахмана. На місце події прибули правоохоронці, але нібито не намагалися допомогти, а четверо євреїв із травмами потрапили до лікарні. Також видання опублікувало фото нібито з місця події.

Цю інформацію згодом поширили ряд українських ЗМІ.

Поділитись: