УКРАЇНА

В уряді назвали кандидатури членів наглядової ради Укрзалізниці

20 червня, 2018 18:55
УКРАЇНА/В уряді назвали кандидатури членів наглядової ради Укрзалізниці
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів на засіданні 20 червня затвердив кандидатури членів Наглядової ради держпідриємства Укрзалізниця, внесені міністром Кабінету міністрів України Олександром Саєнком.

Кабінет міністрів на засіданні 20 червня затвердив кандидатури членів Наглядової ради держпідриємства Укрзалізниця, внесені міністром Кабінету міністрів України Олександром Саєнком.

Про це йдеться у повідомленні уряду.

Представляючи на засіданні Кабміну кандидатури, Саєнко зазначив, що вони були відібрані Комітетом з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств після вивчення великої кількості кандидатур управлінців із США, Німеччини, Франції, Швейцарії, Австрії, Литви та України.

«Серед них найкращі менеджери, які мали успішний досвід роботи в таких організаціях, як Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Міністерство транспорту США, ВНР Billiton, Kernel, Deutsche Bahn, Cargill. Комітет в першу чергу розглядав кандидатури осіб, які досягли значного зростання виробничих та економічних показників підприємств та організацій, в яких вони працювали», — сказав Саєнко.

До складу Наглядової ради «Укрзалізниці» в якості незалежних членів увійшли:

  • Андерс Ослунд — старший член Атлантичної ради США та член ради East Capital, з багаторічним досвідом роботи головою правління Bank of Finland Inst. of Transition.
  • Шевкі Аджунер — відомий європейський фінансист з багаторічним досвідом управління у різних сферах, який протягом останніх п'яти років очолював представництво ЄБРР в Україні. Під його головуванням було реалізовано значну кількість інфраструктурних та енергетичних проектів в Україні;
  • Крістіан Кун — один з кращих європейських управлінців у сфері інфраструктури та залізничного транспорту, який є членом Наглядової ради Литовських залізниць, членом Ради директорів Казахстанської залізниці. 
  • Матьє Андреас — відомий у ЄС управлінець з багаторічним досвідом роботи на посадах віце-президента, фінансового директора, старшого радника в одній з найпотужніших нафтових компаній Європи — OMV AG (Австрія).

Окрім того, в якості членів Наглядової ради — представників держави — затверджені наступні кандидати:

  • Даніель Білак, який є директором Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, має багаторічний досвід управління інвестиційними проектами, зокрема як партнер відомої компанії CMS Cameron McKenna (США).
  • Іван Юрик — фахівець з багаторічним досвідом проектного менеджменту інвестиційних проектів, зокрема на посаді голови представництва Blackstone в Україні.
  • Костянтин Мар'євич — діючий керівник служби Віце-прем'єр-міністра України, член Наглядової ради ПАТ «Магістральні газопроводи України».

Крім того, Комітет погодив критерії відбору членів Наглядової ради ще одного стратегічного підприємства — ПАТ «Укрпошта» — і незабаром почне відбір кандидатур.

Раніше повідомлялось, що Укрзалізниця перевищила плановий прибуток у 2,4 рази.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи стане Укрзалізниця транспортом майбутнього

Пов`язані новини