На час дії нових обмежень люди 60 років і старше повинні постійно перебувати вдома, але є виключення.

Про це йдеться у роз’ясненні уряду щодо нових обмежувальних заходів, більшість з яких набуде чинності 6 квітня.

Кабмін уточнив — люди віком від 60 років перебувають в групі підвищеного ризику, тому вони повинні перебувати на самоізоляції та утримуватися від контакту з іншими людьми — крім тих, з якими вони спільно проживають.

Однак виходити з дому можуть ті люди, про яких немає кому піклуватися. Їм дозволено відвідувати магазини та інші місця торгівлі, які розміщені на відстані не більше ніж 2 кілометри від місця самоізоляції. Також вони обов’язково мають бути в масці.

«Окрім того, уряд доручив обласним державним адміністраціям вжити додаткових заходів до виявлення та обслуговування одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, серед громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають на самоізоляції, та організувати належний соціальний супровід», — запевнили в Кабміні.

За даними Центру громадського здоров'я, з 28 померлих від коронавірусу в Україні 86% (тобто 24) — це люди, старші 50 років.

За останніми даними МОЗ, в Україні 1096 пацієнтів із коронавірусом. Загалом 28 пацієнтів померли та 23 одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: