Міністерство інфраструктури пропонує збільшити кількість контрольно-пропускних пунктів на західному кордоні України щонайменше у 10 разів.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час засідання уряду 5 липня, передає прес-служба відомства.

«Кількість контрольно-пропускних пунктів на західному напрямку має бути збільшена мінімум в десять разів. Якщо порівнювати із ситуацією на кордоні Польщі та Німеччини, то до набуття поляками членства в Євросоюзі, кількість пропускних пунктів на спільному кордоні була в п’ятнадцять разів більша, ніж та, яку має Україна нині», — повідомив Омелян.

Він також зазначив на необхідності пришвидшення проходження кордону вантажоперевізниками. З цією метою уряд проводить переговори з Польщею. У Міністерстві інфраструктури сподіваються, що до кінця 2019 року буде укладено угоду з польським урядом щодо пришвидшення проходження товарів через україно-польський кордон.

Напередодні голова Державної митної служби України Максим Нефьодов повідомив, що планує зменшити кількість митниць до 5-6, а також зменшити чисельність митників.

Поділитись: