У Міністерстві розвитку громад та територій України планують провести інвентаризацію всіх проблемних недобудов в Україні. Крім цього, там планують розробити законопроєкт, який врегулює питання добудови так званих «довгобудів».

Про це повідомила очільниця відомства Альона Бабак під час зустрічі з інвесторами недобудованих об'єктів у Києві, передає прес-служба Кабміну.

Вона зазначила, що не підтримує вже розроблений законопроєкт, який має захищати права інвесторів, які вкладають кошти у будівництво житла. Тому ініціює напрацювання нового.

«Ми розпочинаємо роботу над новим законопроєктом і створюємо робочу групу, до якої запрошуємо інвесторів недобудованого житла. Перше засідання відбудеться 1 листопада», — повідомила Бабак.

Вона також зазначила, що в уряді планують провести інвентаризацію всіх недобудов Україні. Відповідне доручення уряд дасть обласним державним адміністраціям.

«Коли в нас буде картина в розрізі областей, тоді організуємо окрему нараду з представниками регіонів. Але я думаю, що на прикладі київських «довгобудів» можна буде розробити стандартні підходи вирішення цієї проблеми для всієї України», — зазначила міністерка.

У липні в уряді повідомили, що розробили законопроєкт, який має допомогти завершити проблемні недобудови в Україні.

Поділитись: