У Міністерстві інфраструктури України виключають, що після перемоги на виборах президента Володимира Зеленського олігарх Ігор Коломойський зможе відновити свій монопольний вплив на авіаційну галузь.

Про це в коментарі Громадському повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Я впевнений, що суспільство насправді стає модерним. І я не допускаю, що хтось знову зможе робити свої феодальні володіння у тій чи іншій галузі. Я навпаки передбачаю, що реформи будуть продовжуватися. І я насправді не бачу якихось серйозних ризиків, що хтось набереться нахабства і скаже: «це моє», — повідомив Омелян.

Міністр додав, що наразі підтримує авіаційну компанію Коломойського — «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) — через необхідність збереження українських компаній на ринку авіаперевезень.

Зазначимо, що МАУ донедавна займала значну частку на ринку авіаційних пасажирських перевезень. Наразі це одна з двох українських авіакомпаній, що працює на ринку міжнародних перевезень. Компанія належить українському олігарху Ігорю Коломойському, з яким також пов’язують скандал із виведення з ринку іншої української авіакомпанії «Аеросвіт».

У грудні 2016 року, після націоналізації ПриватБанку, авіакомпанія МАУ також заявляла, що не передбачає ніяких проблем в своїй роботі у зв'язку з передачею банку у власність держави.

Нагадаємо, що напередодні голосування у другому турі виборів президента суди ухвалили одразу 3 рішення на користь Коломойського у справах, пов'язаних з ПриватБанком.

Поділитись: