В анексованому Росією Криму підприємство «Кримгазмережі» відключило за борги від газопостачання 15 об'єктів муніципального підприємства «Ялтакурорттеплоенерго» і попередило про можливість відключення ще п'яти, в тому числі, головного підприємства винзаводу «Масандра».

В анексованому Росією Криму підприємство «Кримгазмережі» відключило за борги від газопостачання 15 об'єктів муніципального підприємства «Ялтакурорттеплоенерго» і попередило про можливість відключення ще п'яти, зокрема, головного підприємства винзаводу «Масандра».

Про це заявили у так званому Міністерстві палива та енергетики окупованого Криму, передає «Центр журналістських розслідувань».

За даними «міністерства», «Ялтакурорттеплоенерго» заборгувало «Кримгазсетям» понад 16,5 мільйонів рублів. Окрім головного винзаводу «Масандра» хочуть відключити гуртожиток у однойменному селищі, пансіонат «Пушкіно» в Гурзуфі, сьому міську лазню в Ялті.

Нагадаємо, після анексії півострова Росією, так звана «Держрада Криму» «націоналізувала» 131 компанію агропромислового комплексу, серед яких державні Інститут виноградарства і вина «Магарач» (з агрофірмою і заводами), завод «Масандра», до складу якого входять Головний завод і дев'ять радгоспів-заводів, і завод шампанських вин «Новий Світ». Також повідомлялося, що «Масандра» хоче постачати вино на окупований Донбас з анексованого Криму. 

Зазначимо, що колекція вин Масандри (близько 1 млн пляшок) — одна з найбільших у світі і занесена в 1998 до Книги рекордів Гіннеса.  До «Масандри» входить 9 заводів первинного і вторинного виноробства та 3 самостійних заводи. Головне підприємство  — Ялтинський завод марочних вин.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: