Світ

В Японії призначили новий уряд

2 жовтня, 2018 10:08
Світ/В Японії призначили новий уряд
Зберегти
Вигляд
У Японії оголосили новий склад уряду. Зазначається, що свої посади зберегли шість ключових міністрів, наближених до прем'єра Сіндзо Абе

У Японії оголосили новий склад уряду. Зазначається, що свої посади зберегли шість ключових міністрів, наближених до прем'єр-міністра Сіндзо Абе, який нещодавно втретє очолив уряд.

Про це повідомляє японський телеканал NHK.

Так, на посадах, які обіймали, залишилися віце-прем'єр і міністр фінансів Таро Асо,  міністр економіки, промисловості і торгівлі Хиросіге Секо, міністр закордонних справ Таро Коно, міністр економічного відновлення Тосиміцу Мотегі, міністр держземель і транспорту Кейіті Ісії та генеральний секретар уряду Японії Йосіхіде Суга.

Інші дві третини складу уряди є новими людьми.

Нагадаємо, прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе 20 вересня переобрали головою керівної Ліберал-демократичної партії, він автоматично очолить уряд країни ще на три роки.

У разі успішного закінчення свого третього терміну на посаді в 2021 році, він стане першим прем’єром в історії країни, який відпрацював 9 років.

Вперше Абе обрали головою уряду у грудні 2012 року, після чого він отримав стійку підтримку керівної партії за досягнення стабільності і ефективності в економічній та дипломатичній сферах.

Переобрання Абе дає йому можливість втілити довгоочікуваний японськими консерваторами перегляд післявоєнної конституції, складеної під контролем США в 1946 році після поразки Японії в Другій світовій війні, що не вдалося жодному з його попередників.

Абе заявив, що має намір використати останній термін на посаді, щоб підвести підсумок японської післявоєнної дипломатії з метою забезпечення миру в країні.

Більше про:
# Японія
# уряд
Пов`язані новини