28-річний борець сумо Кійотака Суетаке, відомий як Шобуші, помер від коронавірусної хвороби. Це перший у Японії спортсмен, який помер від COVID-19.

Про це повідомляє японський мовник NHK із посиланням на заяву Японської асоціації сумо.

Зазначається, що Шобуші помер вранці 13 травня: через пневмонію, викликану коронавірусом, у нього відмовила низка органів.

У лікарню його госпіталізували ще на початку квітня із симптомами коронавірусної інфекції, яка в нього пізніше підтвердилася.

«Він мужньо боровся із хворобою, витримуючи біль і страждання понад місяць як борець сумо. Сподіваємося, він почиває з миром. Дуже вдячні всім медичним працівникам, які вкрай турботливо за ним доглядали», — йдеться в заяві Японської асоціації сумо.

Як зазначає CNN, усього коронавірус підтвердили в шістьох борців сумо. Змагання між спортсменами без COVID-19 тривають і далі, але без глядачів.

Станом на 13 травня в Японії SARS-CoV-2 виявили загалом у майже 16 тисяч людей. 657 випадків інфікування стали летальними, водночас понад 8500 людей вилікувалися.

Станом на ранок 13 травня у світі зафіксували 4 млн 342 тисячі 540 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. Серед них 1 млн 602 тисячі 476 людей одужали та 292 893 — померли. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 447 тисяч 171 людина.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: