Група озброєних осіб захопила будівлю управління поліції і внутрішніх військ в районі Еребуні на околиці Єревана.

Як повідомляє телеканал «Еркір медіа», вони вимагають звільнити утримуваного під арештом за звинуваченням у незаконному придбанні та зберіганні зброї координатора вірменської опозиційної ініціативи «Установчий парламент» Жирайр Сефіляна.

Під час захоплення будівлі одна людина загинула, кілька отримали поранення. Особи потерпілих не уточнюються.

Arm Info повідомляє про декількох загиблих і поранених, в тому числі поліцейських. За даними видання, у захопленому відділенні поліції знаходиться в заручниках один із заступників начальника поліції Єревану.

Також про поранених повідомляє вірменське «Радіо Свобода». Радіостанція додає, що члени «Установчого парламенту» оголосили про початок бунту.

Поліція Єревана перекрила дорогу в Еребуні, до будівлі стягують війська. Керівник прес-служби поліції Ашот Агаронян заявив, що найближчим часом поліція виступить з офіційною заявою.

Суд Єревана 22 червня ухвалив рішення про арешт на два місяці Сефіляна, якому пред'явлено звинувачення за статтею «незаконне придбання, збут, зберігання, перевезення або носіння зброї, боєприпасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв, вчинені групою осіб за попередньою змовою». При цьому Сефілян відмовився давати свідчення.

Поділитись: