Світ

В Єревані провели акцію на підтримку політв'язнів

21 березня, 2018 17:21
Світ/В Єревані провели акцію на підтримку політв'язнів
Зберегти
Вигляд
lead
Шестеро людей вийшли на акцію протесту в Єревані з вимогою звільнити політв'язнів і усунути від влади президента Вірменії Сержа Саргсяна.

Шестеро людей вийшли на акцію протесту в Єревані з вимогою звільнити політв'язнів і усунути від влади президента Вірменії Сержа Саргсяна.

Про це повідомляє «Кавказский узел».

Почати акцію протесту їх спонукав вирок лідеру вірменського руху «100-річчя без режиму» Жирайру Сефіляну.

Сефілян і ще шестеро людей 20 березня були визнані винними і засуджені до різних термінів від 2 років до 10,5 років позбавлення волі. Адвокати, родичі і прихильники підсудних визнали вирок демонстрацією сили владою, а його оскарження — формальністю.

Полковник запасу, звільнений за амністією Володя Аветисян почав сьогодні сидячий страйк на Площі Свободи. До нього приєдналися п'ятеро людей. Вони принесли з собою державні прапори Вірменії і плакати з написом — «Вірменія без політв'язнів».

«Суспільство має прокинутися, усвідомити загрозу з боку чинної влади і приєднатися до нашої боротьби за те, щоб країна стала справедливою і незалежною», — підкреслив Аветисян.

Справа Сефіляна Жирайра було сфабриковано, підкреслив ще один учасник акції, який представився як Хачатур.

«Будь-яка людина, яка стежила за судовими засіданнями, може з упевненістю сказати, що засуджені вчора люди не мають жодного відношення до висунутих їм звинувачень. Так само можуть сьогодні кинути будь-якого з нас до в'язниці», — заявив він.

За словами протестувальників, до кінця дня вони планують вирішити, чи буде страйк цілодобовим чи ні, а також скільки він триватиме.

Сефіляна звинуватили у підготовці заворушень.

Пов`язані новини