Світ

В Єрусалимі на прайд за рівні батьківські права для ЛГБТ вийшли понад 15 тисяч людей

3 серпня, 2018 10:31
Світ/В Єрусалимі на прайд за рівні батьківські права для ЛГБТ вийшли понад 15 тисяч людей
Зберегти
Вигляд
lead
В Єрусалимі понад 15 тисяч людей долучилися до гей-прайду на тлі ухвалення закону про сурогатне материнство та всиновлення, який не передбачає подібну можливість для гомосексуальних пар або трансгендерів.

В Єрусалимі понад 15 тисяч людей долучилися до гей-прайду на тлі ухвалення закону про сурогатне материнство та всиновлення, який не передбачає подібну можливість для гомосексуальних пар або трансгендерів.

Про це пише TIME.

Учасники маршу пройшлися центральними вулицями міста у супроводі поліцейської охорони.

Люди тримали у руках плакати із написами «пишаюся бути рівним» та «хочу бути батьком».

Декілька десятків людей також вийшли проти проведення прайду. Дхто тримав плакати з написами Ізраїль — святе місто, а не місто гомосексуалів. Повідомляється також про сутички з поліцією та декілька затриманих.

Раніше повідомлялося, що в Ізраїлі товариство підтримки гомосексуальної громади оголосило про  загальний страйк гомосексуалів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Своя чужа мама: як Україна стала центром сурогатного материнства

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти