Євросоюз готовий у повній мірі використовувати заходи в рамках спільної зовнішньої політики і політики безпеки, в тому числі, в разі необхідності, обмежувальні заходи для боротьби із кіберзлочинністю.

Євросоюз готовий у повній мірі використовувати заходи в рамках спільної зовнішньої політики і політики безпеки, в тому числі, в разі необхідності, обмежувальні заходи для боротьби із кіберзлочинністю.

Про це йдеться на сайті Ради Європейського Союзу.

Рада ЄС погодила те, що необхідно розробити основу для спільної дипломатичної реакції Євросоюзу на злочинну кібердіяльність, в тому числі дипломатичних інструментів.

Зокрема буде створено рамкову угоду із переліком можливостей дипломатичної відповіді на дії злочинців.

Зазначається, що рамкова угода стане частиною спільної дипломатичної реакції країн Євросоюзу і об'єднаного підходу Брюсселя до кібердіпломатіі.

Його завдання — сприяти запобіганню конфліктів, реагувати на існуючі загрози і заохочувати стабільність в міжнародних відносинах.

В ЄС також висловлюють стурбованість збільшенням здатності і готовності державних і недержавних суб'єктів для досягнення своїх цілей шляхом зловмисних дій у кіберпросторі.

Нагадаємо, американські сенатори домовились про розширення режиму санкцій проти російських громадян і корпорацій у відповідь на російські дії в Україні, кібератаки під час президентських виборів в США і сирійську кампанію Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Інтернет нарешті ідеальний для кібервійни» — дослідниця медіа Світлана Матвієнко.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: