У представництві Євросоюзу в Україні роз'яснили заяву президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера щодо створення антикорупційної палати в Україні.

У представництві Євросоюзу в Україні роз'яснили заяву президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера щодо створення антикорупційної палати в Україні.

Як повідомив УНІАН речник представництва Юргіс Вільчинскас, Юнкер говорив про необхідність створення незалежного і наділеного повноваженнями органу для боротьби з корупцією.

«Президент Юнкер був чітким: боротьба проти корупції має вирішальне значення та потребує подальшої активізації та прискорення. Важливим є те, щоби був створений незалежний, ефективний судовий орган з необхідними повноваженнями та ресурсами для боротьби з корупцією», — сказав Вільчинскас.

«Як цей судовий орган називатиметься та яким чином буде створений, це питання другорядне. Важливим є те, щоби цей орган був незалежним, дієвим, з належними ресурсами та повноваженнями», — додав він.

Нагадаємо, у четвер 13 липня на прес-конференції у Києві Юнкер заявив, що створення Палати з протидії корупції в судовій системі буде достатнім.

Раніше ЄС наполягав на створенні спеціального Антикорупційного суду.

Згодом депутатка Європарламенту Ребекка Хармс заявила, що здивована заявою Юнкера щодо створення антикорупційної палати. У Національному антикорупційоному бюро заявили, що в Україні немає альтернативи створенню окремого Антикорупційного суду.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: