В Європейському парламенті заявили про те, що перед виборами президента Росії в країні посилюються утиски опозиції та правозахисників.

В Європейському парламенті заявили про те, що перед виборами президента Росії в країні посилюються утиски опозиції та правозахисників.

Про це йдеться у заяві глави делегації Європарламенту в Комітеті співпраці ЄС-РФ Отмара Караса, розповсюдженій у понеділок в Брюсселі, передає УНІАН.

«Чим ближче президентські вибори 18 березня 2018 року, тим більше російська влада репресує критичні голоси опозиції та правозахисників у країні. Росія вступає в дедалі більш негативні тенденції під час президентських виборів», — сказав він.

Карас закликав владу РФ зупинити такі дії та підтримувати основні свободи громадян.

Глава делегації ЄС також висловив солідарність з громадянами Росії, які борються за повагу прав людини та свободи висловлення, об'єднань та зборів у країні. Він також закликав негайно звільнити голову офісу Меморіалу в Чечні Оюба Титієва.

Нагадаємо, в Європарламенті закликали ввести санкції проти РФ через втручання хакерів у виборчі кампанії

Зазначимо, що 15 грудня у Росії Рада Федерації проголосувала за призначення виборів президента на 18 березня 2018 року. Раніше вибори президента РФ відбувалися на початку березня, однак цей день перенесли на 18 березня — дату, коли Росія анексувала український Крим.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile