Світ

В Європі через спеку наймасштабніша за 40 років овочева криза

7 серпня, 2018 15:19
Світ/В Європі через спеку наймасштабніша за 40 років овочева криза
Зберегти
Вигляд
Екстремальна спека та посуха спричинила в Європі наймасштабнішу за 40 років овочеву кризу.

Екстремальна спека та посуха спричинила в Європі наймасштабнішу за 40 років овочеву кризу.

Про це повідомляє Європейська асоціація виробників овочів і фруктів, передає Euractiv.

«Через спекотну та суху погоду упродовж усього липня на більший частині континенту овочі продовжують потерпати, а врожайність різко знизилася. На сьогодні ситуація для виробників та переробників овочів найсерйозніша за останні 40 років», — йдеться у заяві асоціації.

Також зазначається, що найбільше від посухи потерпають Франція, Бельгія, Нідерланди, Німеччина, Велика Британія, Угорщина та Польща.

В заяві також йдеться, що найбільше від погоди постраждали виробники заморожених та консервованих овочів, бо низька врожайність призвела до зменшення поставок.

Водночас асоціація не підтвердила, що екстремальна спека та пов’язані з нею втрати в підсумку призведуть до підвищення цін на овочі.

Раніше повідомлялося, що більше 110 людей загинули протягом двох днів в південній частині Сомалі від голоду, викликаного посухою.

За даними Продовольчої і сільськогосподарської організації, у найближчі 6 місяців можуть померти від голоду 20 мільйонів людей, що проживають у Нігерії, Сомалі, Південному Судані та Ємені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Крим без Дніпра: як «засихає» півострів​

Більше про:
# посуха
# спека
Пов`язані новини