Кожні 17 секунд в Європі від коронавірусу помирає одна людина. Минулого тижня в Європі зафіксували 29 тисяч нових смертей від COVID-19.

Про це заявив регіональний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я у Європі Ганс Клюге.

Він зауважив що за останні два тижні кількість смертей від COVID-19 зросла на 18%.

«Я хотів би наголосити, що кожного разу, коли ми вирішуємо слідувати [карантинним] правилам або припиняємо поширювати дезінформацію, ми сприяємо тому, що люди не вмирають через COVID-19», — зазначив він.

За словами Ганса Клюге, наразі в Європі щодня від коронавірусу помирають у середньому 4 500 людей, але «цього можна уникнути».

Раніше Клюге заявив, що країни можуть не запроваджувати жорсткий локдаун, якщо 95% громадян будуть носити маски.

Коронавірус в Україні

За минулу добу, 18 листопада, коронавірусне захворювання підтвердили в рекордної кількості людей — 13 357. Також відомо, що вчора 7 400 пацієнтів одужали, а 257 — померли від ускладнень.

Загалом за час пандемії в Україні коронавірусне захворювання підтвердили у 583 510 людей. З них 266 479 людей одужали, а 10 369 ㅡ померли від ускладнень.

Кількість хворих із COVID-19 в Україні продовжує зростати. Щодоби в нас фіксують від 10 до вже понад 13 тисяч інфікованих.

У МОЗ розробили алгоритм дій у разі погіршення ситуації згідно з чотирма рівнями небезпеки. Наразі Україна перейшла на другий рівень, який, зокрема, передбачає скасування планових операцій. Детальніше про чотири рівні тут.

Поділитись: