Під селищем Луганське Донецької області загинув український оперний співак Василь Сліпак.

Як розповів Громадському один із військових ДУК ПС, який був у бою разом зі Сліпаком, оперний співак загинув біля селища Луганське близько 6 години ранку від пострілу снайпера з великокаліберної гвинтівки.

«Була атака з боку Дебальцевого. Спочатку по позиціях військових ЗСУ стріляли з артилерії, пізніше пішли танки і піхота. Сліпак сидів за кулеметом. Крім нього снайпер підстрелив двох військових, стан середньої важкості», - розповів військовий.

Він зазначив, що Сліпак приїхав на фронт півтора тижні тому.

За інформацією прес-офіцера сектору «Донецьк» Аркадія Радківського в районі Луганського працювала з 00:00 до 06:00 ранку бойова машина піхоти – БМП бойовиків.

«Зафіксовано 3 обстріли по позиціях ЗСУ. В районі Майорського працював АГС по позиціях ЗСУ», - сказав він.

Василя Сліпака поховають у Львові. Деталі будуть повідомлені додатково, зазначається в повідомленні на сайті Львівської міськради.

Василь Сліпак – оперний співак, який 20 років жив у Франції. Однак два роки тому він пішов за покликом серця і став на захист України в складі 7-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу. 

Василь Сліпак був вихованцем Львівської хорової капели «Дударик», закінчив Львівську консерваторію.

Дивіться сюжет Громадського про те, як оперний співак з Парижа став добровольцем на Донбасі.

«Це не є жодне геройство їхати туди. Всі бояться. Я адресую меседж всім чоловікам від 18 до 50 в гарній фізичній формі, що там нічого страшного, аж такого немає. Ви там не мусите стріляти, ви можете допомагати. Раджу всім чоловікам - поїдьте і ви зрозумієте, що ця війна закінчиться дуже швидко. Дякуючи саме такому досвіду кожного українця, який вважає себе хоча б трошки патріотом», - розповідав Сліпак в ефірі Громадського.

 

Поділитись: