Американському кінопродюсеру Харві Вайнштейну, якому раніше вже пред'явили два звинувачення в злочинах сексуального характеру, висунули два нових звинувачення в сексуальних домаганнях. Вайнштейн заявив, що не визнає себе винним.

Як повідомляє Голос Америки, це сталося 26 серпня у суді в Нью-Йорку.

Коли суддя запитав 67-річного Вайнштейна, чи хоче він стати перед судом, той засміявся і сказав: «Не дуже».

Спочатку очікувалося, що судовий процес почнеться вже у вересні. Однак суддя відклав початок процесу до 6 січня 2020 року, щоб дати захисту Вайнштейна час підготуватися.

За даними американських ЗМІ, в нових звинуваченнях фігурують свідчення акторки Аннабелли Шиорра, відомої за роллю у телесеріалі «Клан Сопрано». У жовтні 2017 року, коли вона долучилася до руху #MeToo, акторка розповіла журналу New Yorker, що Вайнштейн зґвалтував її у неї вдома на Манхеттені в 1993 році.

Нагадаємо, Вайнштейна публічно звинуватили у сексуальних домаганнях і насильстві більше 80 жінок, зокрема Анджеліна Джолі й Ешлі Джадд.

Однак офіційні звинувачення проти нього раніше подали тільки дві жінки: одна стверджує, що він зґвалтував її у 2013 році, друга — що він змусив її до орального сексу у 2006 році.

Зі свого боку Вайнштейн завжди наполягав, що всі його сексуальні зв’язки були з обопільної згоди.

Поділитись: