Життя

Вакарчук про Зеленського: Я такого політика не знаю

«Новое Время»
Життя/Вакарчук про Зеленського: Я такого політика не знаю
Зберегти
Вигляд
Український співак, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчука, коментуючи особистість шоумена, потенційного кандидата у президенти Володимира Зеленського, заявив, що «не знає» такого політика. Про це Вакарчук заявив під час лекції журналу «Новое Время» «Світ 2019. Що зміниться вже завтра?».

Відповідаючи на питання із залу, чи готовий він до об'єднання із Зеленським, Вакарчук сказав:

«Я такого політика не знаю. Я знаю політика з прізвищем Голобородько (головний персонаж телесеріалу «Слуга народу», — ред.)... Це дуже цікавий політик, але за українською Конституцією він не громадянин України, і не проживав тут останні 10 років — і, на щастя чи на жаль, — не може балотуватись».

«У мене занадто мало знань про цю людину», — додав Вакарчук.

Зазначимо, Святослав Вакарчук є потенційним кандидатом у президенти. Однак, він досі офіційно не заявляв, що буде балотуватись на цю посаду.

У жовтні під час лекції у Харкові він сказав: «Я ще раз хочу сказати, не цікавить мене ця посада (президента України — ред.), мене цікавлять зміни в країні. Моє завдання — говорити не про обличчя, які повинні прийти до влади, а про політичну культуру. Політична культура має бути змінена. Я бачу в цьому свою мету». У грудні 2017 року Святослав Вакарчук заперечив наміри балотуватися в президенти.

Шоумен Володимир Зеленський, який також офіційно не оголошував про намір брати участь у виборах, за останніми соціологічними даними, є один із лідерів у президентській гонці: він поступається лише лідерці Батьківщини Юлії Тимошенко і посідає 2 місце у рейтингу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Слава Україні: над чим Вакарчук думає в Стенфорді

Кампанія до виборів президента в Україні розпочнеться 31 грудня. Вибори президента України повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України мають пройти 27 жовтня 2019 року.

Пов`язані новини