УКРАЇНА

Вашингтон може посилити тиск на Росію — США у Радбезі ООН з питань Криму

16 березня, 2018 00:51
УКРАЇНА/Вашингтон може посилити тиск на Росію — США у Радбезі ООН з питань Криму
Зберегти
Вигляд
Сполучені Штати за необхідності можуть посилити тиск на Росію, якщо вона не припинить окупації Криму та агресії на Донбасі.

Сполучені Штати за необхідності можуть посилити тиск на Росію, якщо вона не припинить окупації Криму та агресії на Донбасі.

Про це під час засідання Ради Безпеки ООН з питань Криму заявила представниця американської делегації, передає «Укрінформ».

«Сполучені Штати зберігатимуть і посилюватимуть, якщо це буде необхідним, тиск на Москву, щоб вона вивела свої сили та зброю з України», — заявили США.

Також американська дипломатка підкреслила, що допоки Росія не продемонструє готовність здійснити конкретні кроки для розв’язання української кризи — «немає сенсу обговорювати послаблення санкцій».

Україна у Раді Безпеки ООН закликала посилити міжнародні санкції проти Росії через ситуацію в анексованому Криму.

Раніше повідомлялося, що Парламентська Асамблея Ради Європи готуватиме окрему доповідь та резолюцію щодо расової дискримінації кримських татар в анексованому Росією Криму.

Перша заступниця міністра інформаційної політики України Еміне Джепарова заявила, що Росія несе втрати через блокування резолюцій України про Крим на міжнародному рівні.

ДИВІТЬСЯ: Нова резолюція ООН щодо Криму має значення для статусу Росії як агресора — правозахисниця.

Більше про:
# Радбез ООН
# США
Пов`язані новини