Війна

Ватажок «ЛНР» заявив про відсутність альтернативи входженню до складу РФ

11 листопада, 2017 23:05
Війна/Ватажок «ЛНР» заявив про відсутність альтернативи входженню до складу РФ
Зберегти
Вигляд
Ватажок самоназваної «ЛНР» Ігор Плотницький заявив, що у так званої «республіки» немає іншого шляху, окрім входження до складу Росії

Ватажок самоназваної «ЛНР» Ігор Плотницький заявив, що у так званої «республіки» немає іншого шляху, окрім входження до складу Росії.

Про це повідомляють «Новости Донбасса» з посиланням на ефір сепаратистського каналу.

«За зовнішній політичний курс республіки відповідає глава. Тому слухайте, що кажу я. А я завжди говорив, що, крім як шляху до Росії, у нас іншого шляху немає, і нікуди ми більше не підемо», — заявив Плотницький.

При цьому, за його словами, повернутися самоназвана «ЛНР» до складу України «в найближчій перспективі не може».

ДИВІТЬСЯ: Листи нещастя: що пишуть «мешканці ЛНР» ватажку бойовиків Плотницькому.

Нагадаємо, що 18 липня ватажок самоназваної «ДНР» Олександр Захарченко заявив про заснування нової «держави» під назвою Малоросія. Тоді Захарченко сказав, що «Україна у тому, вигляді, у якому була, не підлягає відновленню».

ЧИТАЙТЕ: «Малоросія»: ідея Кремля чи фантазія ватажка бойовиків «ДНР».

У вересні «Новости Донбасса» оприлюднили інформацію, ніби російська влада розглядає варіант замістити ватажків самоназваних «ЛНР» та «ДНР».

Пізніше Олександр Бобков — екс-депутат від «Партії регіонів» у Верховній Раді, яким наче мали замінити чинного ватажка «ДНР» Захарченка, спростував цю інформацію.

Засновник «Громадське ТБ Донбасу» Олексій Мацука сказав, що підстав вважати інформацію про розмови щодо можливої заміни ватажків самоназваних «ДНР» та «ЛНР» неправдивою немає.

Концепція деокупації: як Олександр Турчинов пропонує звільняти Донбас.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини