Фото:

Громадське

Під будівлею Міністерства внутрішніх справ у Києві зібралося близько 400 людей, які вийшли на мовчазну акцію протесту через вбивство 5-річного Кирила Тлявова.

Про це повідомляє кореспондент Громадського з місця події.

Люди приносять під будівлю м'які іграшки, запалюють свічки та з дитячих кубиків виклали слово «вбивці»

Учасниця акції Вікторія прийшла до МВС із плакатом, на якому англійською мовою написано, що «Аваков проводить тортури та є вбивцею дітей».

«Я вважаю, що весь світ має знати про те, що відбулося в Україні», — каже Вікторія.

На акції лунала сумна музика, спершу не було жодних вигуків, однак згодом люди почали скандувати «Авакова у відставку» та «Рядові вбивають – Аваков покриває».

Фото:

Громадське

Також протестувальники запалили фаєри.

Нагадаємо, 5-річний Кирило Тлявов помер у лікарні 3 червня після того, як поліцейські поцілили йому в голову.

4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова  поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Спочатку їх підозрювали за статтями про хуліганство і завдання тяжких тілесних ушкоджень (коли хлопчик ще був живий), однак прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю про умисне вбивство. Слідство також перевіряє версію, що вистрілити міг син поліцейського.

3 червня під будівлею МВС у Києві влаштували акцію із вимогою справедливого розслідування вбивства 5-річного хлопчика.

У МВС повідомили про відсторонення від виконання службових обов'язків керівництва підрозділу поліції в Переяслав-Хмельницькому. Крім того, у зв’язку з інцидентом Начальник поліції Київської області Дмитро Ценов подав рапорт про відставку

Поділитись: