Війна

Вбиті військовими, національність миротворців на Донбасі та спогади полоненого про Дебальцеве

17 лютого, 2018 23:39
Війна/Вбиті військовими, національність миротворців на Донбасі та спогади полоненого про Дебальцеве
Зберегти
Вигляд
Світ на межі конфлікту. Де на цій межі Україна? В Баварії стартувала Мюнхенська безпекова конференція. Цьогоріч тут обговорюють теми, які можуть стати початком глобального світового конфлікту. Це – напруженість між Північною Кореєю і США, між Саудівською Аравією та Іраном, між НАТО і Росією, а також війна в Україні.

Світ на межі конфлікту. Де на цій межі Україна? У Баварії стартувала Мюнхенська безпекова конференція. Цьогоріч тут обговорюють теми, які можуть стати початком глобального світового конфлікту. Це — напруженість між Північною Кореєю і США, між Саудівською Аравією та Іраном, між НАТО і Росією, а також війна в Україні.

В рамках конференції відбудеться зустріч в нормандському форматі щодо врегулювання конфлікту на Донбасі на рівні міністрів закордонних справ. Головними питаннями стануть звільнення заручників і введення миротворців ООН на Донбас. Павло Клімкін уже заявив, що наполягатиме на передачі в міжнародне управління окупованих територій, доки не буде виконано Мінські домовленості. До чого домовляться міністри — про це о 21:00 в програмі «Громадське.Схід».

Також у програмі: 

  • Спогади про бої за Дебальцеве та полон, куди потрапив на три роки — інтерв'ю з військовим 40-го батальйону «Кривбас», який пройшов Іловайськ і воював за Дебальцеве Миколою Герасименком.
  • Два гучних вбивства за тиждень, які вчинили українські військові. Військового 72-ї бригади Збройних сил відправили на 2 місяці у СІЗО за підозрою у вбивстві у Києві, а у Широкино двоє морпіхів застрелили чотирьох співслужбовців. Розбираємося чому це трапляється?
  • Як живуть і що виставляють музеї поблизу лінії зіткнення на Донбасу — екскурсія від Громадського.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «У місті все було нереальним, наче в комп'ютерній грі» — спогади про Дебальцеве (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Програма «Громадське.Схід» висвітлює ситуацію на окупованих територіях Донбасу та лінії зіткнення. Ми розповідаємо про долі людей, яких безпосередньо торкнулася війна і досліджуємо дії влади стосовно врегулювання конфлікту.

Ведуча програми — Анастасія Станко. Автори, журналісти — Анна Тохмахчі, Ігор Шевчук. 

Також дивіться програми: «Реформа»«Громадське.Крим»,

 «Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини