Вбивство у Києві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова може бути актом залякування і помсти з боку Кремля, де Вороненкова вважали «зрадником» через його свідчення у справі про держзраду Януковича.

Вбивство у Києві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова може бути актом залякування і помсти з боку Кремля, де Воронєнкова вважали «зрадником» через його свідчення у справі про держзраду Януковича.

Таку версію озвучив в коментарі Громадському російський опозиційний політик Ілья Яшин.

«Політична версія – це перше, що спадає на думку. Для Кремля він став «ворогом». Зважаючи на той негатив, який лився на Вороненкова з російського державного телебачення, було очевидно, що йому будуть мститись», – сказав він.

За словами Яшина, Вороненков не міг почуватись у безпеці в Києві, і йому потрібно було надати посилену охорону.

«Будь-який російський політик, який перебуває в опозиції до Кремля не може відчувати себе у безпеці ні в Москві, ні в Києві, ні в жодному іншому місті світу», – сказав Яшин.

Опозиціонер вважає, що Вороненкова навряд вбили через те, що він міг надати слідчим ще якусь цінну інформацію.

«Воронєнкова вбили не за те, що він щось сказав або міг сказати. Його вбили, в цілому, за вчинок. Він знаходився у Києві вже не перший місяць і за цей час вже міг надати будь-яку «цінну інформацію» достатній кількості людей. Тому це виглядає, як помста, як теракт, як акт залякування», – підсумував Яшин.

Нагадаємо, що 23 березня близько 12 години у Києві біля «Прем'єр Паласу» вбили екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, який отримав українське громадянство та був свідком у справі про Держзраду екс-президента Віктора Януковича.

Громадське веде онлайн-трансляцію, де збирає всі подробиці про вбивство Вороненкова у Києві.

Читайте також інтерв'ю: «Який з мене втікач?» — екс-депутат Держдуми РФ Вороненков.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: