Російському телеведучому каналу «Россия-1» та гендиректору православного телеканалу «Спас» Борису Корчевнікову на три роки заборонили в'їзд в Україну через його незаконну подорож до анексованого Криму.

Про це повідомляє Держприкордонна служба.

Корчевніков приїхав до Києва 19 жовтня й опублікував фото з української столиці в Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by Борис Корчевников (@b.korchevnikov) on

Прикордонники кажуть, що після появи у ЗМІ повідомлень про незаконне відвідування анексованого Криму провели додаткову перевірку та знайшли підтвердження порушенням українського законодавства.

Тому Корчевнікову заборонили в'їзд в Україну на 3 роки. Він вилетів з Києва авіарейсом до Стамбула.

Хто такий Корчевніков?

Крім того, що він працює на телеканалах «Россия-1» та «Спас», Корчевніков підтримує Російську православну церкву та політику Володимира Путіна.

Після того, як Росія анексувала Крим у 2014 році, Корчевніков відвідав півострів, порушивши українське законодавство. За це йому заборонили на п'ять років в'їжджати в Україну. Термін дії обмеження закінчився у 2019 році.

У жовтні 2019 року Корчевніков приїжджав до Києва на фестиваль православного кіно «Покров», де йому вручили нагороду. Пропагандист опублікував фотографії з Києво-Печерської лаври й монастирів УПЦ Московського патріархату. Тоді в СБУ заявляли, що він уже може в'їжджати в Україну, і закрили проти нього справу.

Поділитись: