У США веган Філіп Вільямс подав до суду на американську мережу фастфуду Burger King через те, що веганські котлети для свого фірмового бургера Impossible Whopper вони готують на тому ж грилі, що й м’ясні.

Про це повідомляє BBC.

Предметом позову є рекламний слоган, що вводить клієнтів закладу Burger King в оману: «100% фірмового бургера, 0% яловичини». За словами Вільямса, мережа недостатньо чітко вказує той факт, що бургери на рослинній основі там готуються з використанням м’яса. За його словами, веганська котлета для бургера вкривається залишками м'яса через те, що гриль не змінюють.

У Burger King ситуацію не прокоментували. Речниця Impossible Foods, компанії-постачальника продуктів, зазначила, що вегетаріанці та вегани можуть просити, щоб Impossible Whopper їм готували не на грилі, а в мікрохвильовці.

Позов розглядатиметься в одному з федеральних судів штату Маямі. Він колективний — до нього можуть доєднатися й інші постраждалі від дій Burger King.

Філіп Вільямс сказав, що хоче домогтися компенсації для всіх у США, хто купив Impossible Whopper. Чоловік також хоче, щоб компанія визнала, що веганські й м'ясні котлети для бургерів готує на тому ж грилі.

У мережі Burger King веганські бургери, у тому числі й Imposible Whopper, коштують у середньому на долар більше, ніж м’ясні.

Веганство є найбільш суворою формою вегетаріанства. На відміну від вегетаріанців, які обмежують використання продуктів тваринного походження з дієтичних чи етичних міркувань, вегани повністю відмовляються від продуктів експлуатації тварин.

Поділитись: