Послиня Великої Британії Мелінда Сіммонс заявила про бажання країни розширити допомогу українським ветеранам та переселенцям.

Про це дипломат повідомила під час зустрічі з міністеркою у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксаною Колядою.

За словами Сіммонс, Британія планує зберегти гуманітарну допомогу ветеранам, переселенцям та мешканцям окупованих територій.

«Зараз ми хочемо розширити спектр своєї допомоги. Ми залишаємо гуманітарний напрямок та разом з тим, хочемо долучитись до розбудови Мінветеранів, посилити інституційні спроможності», — сказала вона.

Коляда, зі свого боку, окреслила ті напрямки, в яких відомство потребує допомоги. Зокрема вона розповіла про проект Ветеранських просторів, який запущений у чотирьох областях і повинен згодом працювати у всій країні.

«Ми були б вдячні, якби ви активно долучились до діяльності цього Трастового фонду і допомогли зрештою реалізувати цей важливий і корисний кожному ветерану, кожному його родичу проект по всій країні», — сказала міністерка.

У підсумку учасники зустрічі домовились у найближчий час провести низку робочих зустрічей, на яких «можна буде домовитись та побудувати чітку стратегію допомоги та підтримки».

Раніше повідомлялось, що Норвегія виділить Україні майже 4 мільйони доларів на охорону здоров'я, зокрема реабілітацію військових.

Нагадаємо, у правлячій фракції «Слуга народу» запевнили, що жодні пільги військовим скасовувати не будуть.

Поділитись: