Велика Британія оголосила про початок загальнонаціональної кампанії «Покращуй здоров’я», спрямованої на боротьбу з ожирінням. Так британський уряд хоче побороти один із чинників підвищеної смертності від коронавірусної хвороби — зайву вагу.

Про це повідомляє пресслужба уряду Великої Британії.

Серед оголошених заходів у межах кампанії «Покращуй здоров’я»:

  • заборона реклами газованих напоїв і їжі з високим вмістом жирів, солі й вуглеводів після 21:00;
  • обов’язкове вказування в меню ресторанів і барів кількості калорій навпроти кожної страви й напою, зокрема алкогольного;
  • заборона акцій «придбай один — отримай другий у подарунок» на шкідливу їжу.

За даними британського уряду, ожирінням страждають майже дві третини дорослого населення країни й кожна третя дитина.

За даними Національної служби охорони здоров’я Великої Британії, понад 8% пацієнтів із COVID-19 у критичному стані мають ожиріння. У середньому цей показник складає 2,9%.

  • У травні британська газета The Times повідомила, що прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон змінив своє ставлення до національної програми боротьби з ожирінням, з’ясувавши, що люди з надмірною вагою мають більший ризик ускладнень від COVID-19.
  • Як додали джерела The Times, Джонсон, який перехворів коронавірусною хворобою, вважає, що саме його зайва вага стала причиною ускладнень. Через них його ненадовго поклали в реанімацію.
  • Станом на 27 липня у Великій Британії COVID-19 загалом виявили у понад 301 тисячі людей. Із них майже 46 тисяч померли, а майже 1500 одужали.
Поділитись: