Економіка / Макроекономіка

Венесуела попросила у Росії консультацій щодо проведення економічних реформ

Bloomberg
Економіка/Макроекономіка/Венесуела попросила у Росії консультацій щодо проведення економічних реформ
Зберегти
Вигляд
Влада Венесуели звернулась до міністерства фінансів Росії по консультаційну допомогу у проведенні економічних реформ.

Зокрема, в уряді Венесуели готові створити спеціальну посаду для російського «радника з реформ», який має сприяти «налагодженню клімату, що сприятиме взаємним інвестиціям між країнами».

Відповідну заяву зробили в уряді Венесуели після візиту до країни делегації з Росії, яка, зокрема, проводила зустрічі з фінансовими та банківськими посадовцями Венесуели.

Зазначимо, що наразі Венесуела переживає один з найбільших економічних занепадів у світі. Національна валюта країни знецінюється у декілька сотень разів щороку, а в магазинах країни дефіцит на найпоширеніші види продовольчих продуктів. Причина кризи — популістична політика уряду, спрямована на «побудову соціалізму».

Минулого року Росія надала Венесуелі позику у розмірі 3,15 мільярда доларів. Водночас, країна майже позбавлена можливості позичати на міжнародних ринках через санкції США, а також не може реалізувати свій потенціал країни з одними з найбільших у світі запасами нафти.

Раніше повідомлялося, що президент Венесуели Ніколас Мадуро планує створити спецслужбу для боротьби з «колумбійським тероризмом».

Раніше Міністерство внутрішніх справ Венесуели заявило, що підозрює 25 людей у замаху на президента країни, а нині затримали вже 10.

Очільник муніципальної поліції Венесуели, опозиціонер Сальваторе Луккезе зізнався, що брав участь в організації замаху на президента країни Ніколаса Мадуро.

Як повідомлялося, через замах на Мадуро у Венесуелі затримали 11 журналістів.

5 серпня на президента Венесуели Ніколаса Мадуро скоїли замах — він не зазнав травм, від вибуху постраждали 7 солдатів.  

Мадуро звинуватив у замаху ультраправу опозицію та президента Колумбії Хуан Мануель Сантос.

Влада Колумбії назвала безпідставними звинувачення у причетності їхнього лідера до замаху на президента Венесуели.

Венесуельське угруповання «Фланелеві солдати» взяло на себе  відповідальність за замах на главу держави Ніколаса Мадуро.

Відомо, що  правоохоронці затримали шістьох підозрюваних.

Пов`язані новини