Верховний суд підтримав позицію Національного банку України та підтвердив законність виведення з ринку банку «Михайлівський».

Про це повідомляють у Національному банку України.

Верховний суд не задовольнив касацію компанії «Екосіпан», яка була акціонером банку. Відповідне рішення суд ухвалив 24 грудня.

«Національний банк виявив факти здійснення банком «Михайлівський» операцій, оформлення (переоформлення) договорів, внаслідок яких зобов’язання перед фізичними особами в межах гарантованої суми відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб збільшено за рахунок зменшення зобов’язань перед юридичною особою», — нагадали у Нацбанку.

Банк «Михайлівський» вивели з ринку та визнали неплатоспроможним 23 травня 2016 року, у жовтні того ж року компанія-акціонер банку вирішила це рішення НБУ оскаржити.

5 грудня 2016-го Шевченківський районний суд Києва звільнив з-під варти ексглаву правління банку «Михайлівський» Ігоря Дорошенка і застосував до нього запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Раніше повідомлялося, що главу правління банку «Михайлівський» було затримано за підозрою у розкраданні.

До цього Нацбанк звинуватив керівництво банку «Михайлівський» в організованій злочинності.

30 січня 2017-го Дорошенко перестав приходити до слідчого, через що 27 січня слідчий звернувся до Дніпровського райсуду Києва з вимогою змінити запобіжний захід й оголосити Дорошенка у розшук.

Поділитись: