Верховний суд США залишив чинним рішення адміністрації президента країни Дональда Трампа, що обмежує право мігрантів на отримання притулку.

Про це повідомило AP.

Двоє з дев’яти членів колегії Верховного суду відкрито заявили про незгоду з рішенням Трампа.

«Адміністрація знову ухвалила указ, який ламає багаторічну практику, що стосується захисту біженців від переслідувань», зазначила член колегії Соня Сотомайор.

Згідно з рішенням Трампа, США буде розглядати прохання про притулок від мігрантів, якщо вони попередньо звернулися з таким проханням у першій країні, в якій опинилися, покинувши дім, і отримали там відмову.

Рішення зачіпає мігрантів із Центральної Америки, які йдуть до США через Мексику. Вони матимуть подавати запит про притулок у Мексиці.

Нагадаємо, видання The Washington Post повідомило, що Дональд Трамп намагається змусити президента України Володимира Зеленського продовжити розслідування проти компанії Burisma, де працював син його ключового суперника на виборах Джо Байдена.

25 квітня демократ Джо Байден оголосив про намір балотуватися у президенти від Демократичної партії на виборах 2020 року. а 19 червня 2019 Трамп також офіційно оголосив про початок своєї передвиборчої кампанії.

Наступні президентські вибори відбудуться у США 3 листопада 2020 року і стануть 59-ми виборами в історії Сполучених Штатах.

Поділитись: