УКРАЇНА

Весняна призовна кампанія розпочнеться цьогоріч 2 квітня

22 березня, 2018 17:47
УКРАЇНА/Весняна призовна кампанія розпочнеться цьогоріч 2 квітня
Зберегти
Вигляд
Під час призову планується набрати 15 190 осіб.

З 2 квітня в Україні стартує весняна призовна кампанія, яка триватиме до 31 травня.

Про це на брифінгу заявив начальник Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України Артур Артеменко.

Він зазначив, що всього під час призову планується набрати 15 190 осіб. З них до ЗС будуть направлені 8990 осіб, до Державної спеціальної служби транспорту — 1 000, до Нацгвардії — 4 000, до Держприкордонслужби — 1200 осіб.

Нагадаємо, в ході призовної кампанії «Осінь-2017» до війська було призвано 12 460 осіб. Неявка до військкоматів минулого призовної кампанії сягнула 70%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіцер запасу-3: Щоденник журналіста Громадського, що проходив підготовку в Повітряних силах

Пов`язані новини
Життя
8 грудня 2018
У Рівному працівники військкомату намагались затримати «призовника» на вулиці
У Рівному чоловіка на вулиці зупинили працівники військкомату і, не надавши жодних документів, вимагали проїхати з ними. Працівники військкомату поводили себе грубо і вживали лайку. Чоловік почав знімати подію на відео і викликав поліцію.За даними місцевого видання «Радіо Трек», за чоловіком до Рівного приїхали представники комісаріату з Хмельницької області, оскільки він нібито там зареєстрований. Водночас у коментарі UA:Рівне чоловік, який назвався Владом, спростував інформацію про реєстрацію на Хмельниччині.Він пояснив, що вранці йшов на роботу і до нього під‘їхало авто Hyundai, у якому перебували чоловіки у військовій формі. Один з них вийшов і почав вимагати проїхати з ними, оскільки вони шукають «осіб, які ухиляються від армії». Чоловіки у військовому також викликали поліцію.«Я пояснив, що я не призовного віку, вони мені мені кажуть, що все одно треба проїхати. Вони не пред'явили ніяких посвідчень, хамили, викликали поліцію на тій підставі, що я не хочу з ними їхати. Я теж викликав поліцію в свою чергу. У них не було моїх даних... Вони просто підходили до людей», – розповів Влад.Також він запевнив, що ніколи не був прописаний у Хмельницькій області.Повне відео інциденту чоловіка із працівниками військкомату оприлюднило місцеве видання «Типове Рівне».
ВажливоВажливо
Зберегти