«Національний корпус» під час акцій з вимогою покарати винних у розкраданнях в оборонці діє виключно в межах українського законодавства. Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив речник партії «Нацкорпус» Олександр Альфьоров.

«Ми діємо виключно в полі нашого українського законодавства, не порушуючи жодної норми. Як 9 березня, так і 16 березня ми подали заявку на проведення акції згідно із законодавством, попросили перекрити проїжджу частину Хрещатика», — сказав він.

Алфьоров зазначив, що «Нацкорпус» під час проведення акцій «контактує на місці» з представниками влади.

«Відбувалися розмови з поліцейськими, ми з ними завжди контактуємо, на кожній нашій акції, пояснюємо наш маршрут», — розповів речник партії.

Він наголосив, що надалі «Нацкорпус» діятиме так само.

«Нацкорпус» діятиме в межах чинного законодавства, і я переконаний, судячи з останніх заяв, «Національні дружини» теж діятимуть суто в полі чинного законодавства. Якщо є провокація до мене як представника «Нацкорпусу» з питанням: «ну, так ви почнете там душити, громити?» Ні. Існують такі питання, чи буде наш гнів, чи не буде. У нас є закон, перед яким всі мають бути рівними. Однаковий перед законом «Нацкорпус», однаковими мають бути «Свинарчуки» Порошенка — Гладковські, Рогоза і Жуков. Ви чекаєте, що ми прийдемо з «коктейлями Молотова? Вибачте, це несерйозно», — заявив Алфьоров. 

Нагадаємо, 16 березня представники Нацкорпусу в Полтаві закидали іграшковими свинями поліцейських під час візиту Порошенка.

Також 16 березня на Майдані Незалежності в Києві організації «Національний Корпус» та «Національні дружини» провели мітинг із вимогою до президента Петра Порошенка покарати причетних до розкрадань у оборонному секторі. Учасники акції також кидали іграшковими свинями в правоохоронців.

Поділитись: