Кандидат у президенти, керівник «Студії Квартал-95» Володимир Зеленський має найбільший рейтинг серед молодих людей, які брали участь у соціологічних опитуваннях.

Про це у програмі «Нині вже» на Громадському повідомила соціологиня, директорка Фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна.

У серпні 2018-го у нього було 8% підтримки серед молоді до 30 років, зараз серед молоді до 30 років Зеленський має 18%. Також Зеленський має найбільшу динаміку зростання тих, хто підтримує його.

«У Зеленського дуже велика динаміка. Я порівняла, скажімо, з серпнем, в серпні у нього було десь 5-6 відсотків, а зараз він зріс до 8. Але він зріс знаєте за рахунок кого? Колись в серпні у нього було 8 серед молоді до 30 років, зараз серед молоді до 30 років у нього 18», – зазначила Бекешкіна.

Соціологиня зазначила, що зростання рейтингу шоумена також відбувається за рахунок того, що музикант Святослав Вакарчук, якого також включають у соціологічні опитування, не проявляє активності і частина опитаних «перейшли» на бік Зеленського.

Про майбутні вибори президента дивіться в інтерв’ю із соціологами 18 січня, о 20:00 в ефірі Громадського. 

Відповідно до опитування Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова (з 19 по 25 грудня 2018 року) шоумен Володимир Зеленський є третім у передвиборчому рейтингу з показником підтримки 8,8%. Першу позицію посідала лідерка партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко, а другу — чинний президент Петро Порошенко.

Нагадаємо, напередодні Нового року Зеленський оголосив, що буде брати участь у майбутніх виборах президента України.

8 січня шоумен Володимир Зеленський запропонував виборцям скласти його передвиборчу програму. Він зробив це у стилі Youtube-блогера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський є власником трьох кінокомпаній в Росії — розслідування

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Вже понад 30 кандидатів оголосили про намір брати участь у президентських перегонах. Зокрема, про намір балотуватися в президенти заявили лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, народна депутатка від БПП Ольга Богомолець, екс-директор «Буковелю» Олександр Шевченко тощо.

Поділитись: