Близько 16 людей поранено внаслідок вибуху біля виборчої дільниці в місті Кандагар в Афганістані.

Про це передає AFP.

«Голосування почалося по всій країні, і ми раді, що люди вже стоять у довгих чергах, щоб віддати свій голос», — повідомив речник Виборчої комісії Забі Садаат.

Водночас на одній із виборчих дільниць, розташованій у мечеті в південному місті Кандагарі, стався вибух, щонайменше 16 людей поранені.

За словами офіційних осіб, вибухи також сталися в афганських містах Кабул, Газні та Джалал-Абад, пише Reuters.

У виборах беруть участь 15 кандидатів. Фаворитами є чинний президент Ашраф Гані, який балотується на другий термін, та голова уряду Абдулла Абдулла.

У виборчих списках зареєстровано близько 9,7 мільйона людей з близько 34 мільйонів афганців. На попередніх президентських виборах в Афганістані у 2014 році проголосувало понад 8 мільйонів людей.

За правопорядком на 5 тисячах дільниць мають слідкувати понад 100 тисяч представників місцевих спецслужб. Водночас близько 400 дільниць залишаться закритими, оскільки розташовуються на території підконтрольній радикальному угрупуванню «Талібан».

Голосування триватиме до 19 години вечора за місцевим часом. Фінальні результати очікуються до 7 листопада. Якщо жоден із кандидатів не набере більшості голосів у першому турі, другий відбудеться 23 листопада.

Поділитись: