Протягом поточного дня, 23 червня, фахівці завершать експертизу, за результатами якої визначать, які з секцій будівлі по вул. Соломії Крушельницької, 1/5 в Києві остаточно непридатні для житла.

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв в етері «Україна 24», пише «Інтерфакс-Україна».

«У першу чергу будівлю буде взято під цілодобову охорону, щоб не допустити можливе мародерство... Вже почалося обстеження, яке ми плануємо завершити до кінця доби — обстеження стану п'ятої секції будівлі (шоста була зруйнована вибухом — ред.) і будівлі по вул. Григоренка,41», — сказав він.

Попередньо, за його словами, стан п’ятої секції задовільний, тож є ймовірність того, що мешканців повернуть додому й відновлять водопостачання.

«Щодо шостої секції також будуть висновки комісії, що київська влада буде виконувати. Є ймовірність того, що вона непридатна для подальшого проживання і потрібно її демонтувати», — уточнив Пантелєєв.

Своєю чергою глава ДСНС Микола Чечоткін повідомив, що рятувальна операція завершена, і питання про подальшу долю будівлі буде вирішувати київська влада.

Напередодні, 21 червня, у Дарницькому районі столиці стався вибух у десятиповерховому житловому будинку по вулиці Соломії Крушельницької, 1/5. П'ятеро людей загинули та ще п'ятеро отримали травми.

Правоохоронці розглядають дві робочі версії: вибух газу або ж вибуховий пристрій. Але основною версією у ДСНС називають вибух газу.

Рятувальники за весь час пошукових робіт знайшли п'ятьох загиблих під завалами будинку.

Поділитись: