Життя / Соціальний захист

Вибух у квартирі координатора С14 Мазура: Поліція назвала основну версію

Нацполіція
Життя/Соціальний захист/Вибух у квартирі координатора С14 Мазура: Поліція назвала основну версію
Зберегти
Вигляд
Основною версією вибуху в квартирі координатора праворадикальної організації С14 Сергія Мазура є його громадська діяльність, повідомили у поліції.

За словами першого заступника глави Нацполіції В’ячеслава Аброськіна, для розслідування злочину створили посилену слідчо-оперативну групу, до якої «увійшли досвідчені оперативники і слідчі».

«Члени групи розглядають дві версії вчинення злочину, основна з них — громадська діяльність сина потерпілого чоловіка (Мазура — ред.)», — йдеться у повідомленні.

Аброськин наголосив, що правоохоронці зібрали достатню кількість доказів, яка «дозволяє йому стверджувати», що особу зловмисника встановлять найближчим часом.

Нагадаємо, що в ніч на 10 жовтня у квартиру координатора праворадикальної організації С14 Сергія Мазур кинули вибуховий пристрій, внаслідок вибуху постраждав його батько. Поліція кваліфікувала вибух як замах на вбивство.

Зранку 10 жовтня праворадикали С14 та члени інших правих організацій влаштували акцію біля будівлі Міністерства внутрішніх справ, аби сприяти розслідуванню вибуху у квартирі координатора організації Сергія Мазура.

Пов`язані новини