Світ

Вибух в будинку Магнітогорська: з-під завалів дістали тіла 8 загиблих, рятувальну операцію призупинили

МНС
Світ/Вибух в будинку Магнітогорська: з-під завалів дістали тіла 8 загиблих, рятувальну операцію призупинили
Зберегти
Вигляд
Кількість загиблих унаслідок обвалення будинку після вибуху газу у Магнітогорську зросла до восьми. Про це повідомили в оперативному штабі Міністерства з надзвичайних ситуацій РФ по Челябінській області.

«Станом на 12.00 години 1 січня з-під завалів витягнули тіла 8 загиблих. Доля 36 громадян, які в момент обвалення могли перебувати у квартирах, невідома», — заявили в МНС.

Урядова комісія вирішила демонтувати конструкції й стіни 7 під’їзду, де стався вибух, оскільки з’явилася загроза обвалення частини будівлі — стіна втрачає стійкість.

За пропозицією фахівців Мінбуду Росії демонтаж почнуть з розбору верхніх поверхів, поступово опускаючись вниз. Також на час робіт на 40 м розширять очеплену територію, щоб уникнути наслідків обвалення.

За попередньою оцінкою, демонтажні роботи можуть зайняти майже добу. Тільки після того, як усунуть загрозу обвалення, продовжаться розбори завалів і пошукова операція.

У ніч на 31 грудня в Магнітогорську Челябінської області через вибух газу обвалився під’їзд багатоквартирного житлового будинку. Спершу повідомлялося, що четверо людей загинули та щонайменше 12 постраждали. Усім мешканцям, які втратили житло, влада пообіцяла купити квартири, а родичам загиблих виплатять по 100 тисяч рублів.

Пов`язані новини