Для протидії диверсіям на військових складах боєприпаси можна розміщувати в заглиблених бетонних сховищах арочного типу, заявив командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Сергій Попко.

За його словами, диверсії, і як наслідок вибухи на військових складах України свідчать про продовження збройної агресії Росії.

«Реалізація повного комплексу заходів, які гарантовано забезпечать надійне зберігання та охорону арсеналів, баз, складів, потребує інтенсивної системної діяльності протягом тривалого часу», — сказав Попко.

Командувач Сухопутних військ додав, що першими зберігати в заглиблених бетонних сховищах почнуть реактивні снаряди всіх типів.

Нагадаємо, вночі 9 жовтня стало відомо про вибухи на території складу боєприпасів поблизу селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

Генеральний штаб ЗСУ заявив про відсутність постраждалих і поранених унаслідок вибухів на складі боєприпасів поблизу селища Дружба Чернігівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ На Чернігівщині евакуювали понад 12 тисяч людей через вибухи на складі боєприпасів: що відомо

СБУ назвала три версії пожежі на складі боєприпасів. Основна з них — вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи, друга — порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів і третя — навмисний підпал чи підрив з метою приховування нестачі бойових припасів

Генпрокурор заявив, що після допиту військовослужбовців, які проходять свідками у справі щодо пожежі на складі боєприпасів на Чернігівщині, версія про можливу недбалість відпала.


Поділитись: